Jesteś tutaj
Strona główna > O Nas

Cześć!

Drogi Czytelniku, cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę.

„Legendy Nowej Warszawy” to blog pisarski pełen myśli, słów i obrazów. Zapraszamy Cię na wędrówkę do świata Nowej Warszawy. Do przeszłości, która nas ukształtowała i przyszłości, która nas zmieni. Podróż do Nowej Warszawy będzie obfitować w powieści, legendy i komiksy. Przygotuj się na dobrą zabawę.

Legendy Nowej Warszawy. Darmowa rozrywka online.

Legendarne serie

  • Szkarłat i Czerń Pierwsza nasza seria. Szkarłat i czerń to powieść on-line w odcinkach. W odcinku 1 „Dawne skazy, nowe blizny” poznajemy Kordiana.Ulice metropolii Nowej Warszawy zalewa fala zbrodni i przemocy. Każda noc przynosi nową makabryczną zbrodnię. Kordian, niedoszły samobójca szukający swego miejsca w życiu, podejmuje nierówną walkę ze złem. Uzbrojony w miecz i wielkie pokłady gniewu samotnie wymierza sprawiedliwość neonazistom, gwałcicielom i mordercom. Wkrótce jednak przyjdzie mu się zmierzyć z jeszcze większymi i bardziej niebezpiecznymi zagrożeniami. Cena podwójnego życia jest wysoka. Gdy losy całego miasta zależą od jednej osoby, czy jest czas na szczęście, na miłość? Czy przeznaczeniem dobrego bohatera jest samotność? Jego życie spowite jest jedynie szkarłatem i czernią.     

 

 

Komiksy

Recenzje

Warszawa i okolice

Kącik dla dzieci

W tej sekcji w przyszłości zamieścimy naszą twórczość stworzoną z myślą o dzieciach 🙂

 

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami…

Cały czas się rozwijamy. Jeżeli masz jakiś pomysł albo sugestie, napisz do nas lub pozostaw komentarz. Będzie nam bardzo miło, jeżeli wspomnisz o nas swoim najbliższym. Mamy nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej.

 

Top